Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 12555
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dzwon przez nieuwagę

Poniedziałek, 29 czerwca 2009, 12:59
Aktualizacja: 13:00
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Dzwon przez nieuwagę
Fot. Angela
Wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w kierującego VW Golfem. W zdarzeniu na szczęście skończyło się na uszkodzeniach pojazdów. Policja potwierdza, że aura nie sprzyja kierującym i apeluje o ostrożność.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 11.00 przy ulicy Różyckiego w okolicy sklepu spożywczego „Żabka”. 76-letni kierowca seata wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 36-letniemu kierującemu VW Golfem i uderzył w bok jego pojazdu.

Sprawca tłumaczył się chwilą nieuwagi. Uszkodzone zostały obydwa auta. Zarówno sprawca, jak i poszkodowany byli trzeźwi i są mieszkańcami Jeleniej Góry. 76-latka ukarano mandatem i punktami karnymi.

- Zwracamy wszystkim uwagę, że aura nie sprzyja kierującym, pojawiają się opady deszczu i słońce na przemian wiec apelujemy o wzmożoną czujność na drodze – mówił na miejscu zdarzenia sierż. sztab. Dariusz Czerwonka wydział ruchu Drogowego w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
272
Pozytywnie
36%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
37%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
W ciele człowieka bije drugie serce...
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kilometry
100 zł mandatu za złe użycie świateł przeciwmgielnych
 
Aktualności
Marcin Kaźmieruk osobowością roku
 
Aktualności
Noworocznie w Mercure
 
Karkonosze
Chmury płyną a góry stoją
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group