Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4898
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

OKRĘG: Dziwne futbolowe sparingi

Czwartek, 7 sierpnia 2008, 21:51
Aktualizacja: Czwartek, 14 sierpnia 2008, 13:30
Autor: JEN
Nowy sezon rozgrywek piłki nożnej w naszym regionie tuż, tuż, a drużyny nie mają jeszcze kompletnych składów. Widać to po rezultatach towarzyskich spotkań, w których padają zadziwiająco wysokie wyniki.

Pogrom Chojnika

Beniaminek A klasy – Chojnik Jelenia Góra przegrał w Dziwiszowie z Piastem aż 2:13. Jednak ta wysoka porażka to efekt nie tylko silnego składu gospodarzy, którzy szykują w tym sezonie i już mają niezłą pakę, ale również, niepełnego składu gości.

Wysoka przegrana Pub Gola

To samo co o Chojniku można powiedzieć o Pub Golu, który pojechał do Wlenia na mecz towarzyski z miejscową Pogonią tylko w jedenastoosobowym składzie. To spowodowało, że przegrał to spotkanie aż 2:8.

Ostre strzelanie w Kowarach

Oberwało się też Woskarowi Szklarska Poręba, który uległ Olimpii w Kowarach aż 0:7. Jak powiedział prezes klubu Woskar – Krzysztof Jahn - jego drużyna wystąpiła w mocno osłabionym składzie. Między innymi bez Mariusza Larysza i Arkadiusza Gawlika. Lepiej będzie pod tym względem w towarzyskim meczu Woskara z Lotnikiem, który odbędzie się w najbliższą sobotę (9 sierpnia).

Klęska juniorów

Z innych powodów przegrali również wysoko juniorzy Karkonoszy (0:8) z seniorami tego klubu, bo dzieliła ich spora różnica pod względem wyszkolenia, a przede wszystkim, ogrania.
W tym spotkaniu zagrali wszyscy zawodnicy seniorów gotowi już do gry w dolnośląskiej IV lidze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group