Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7181
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dziurawa Kozia doczeka się remontu?

Sobota, 17 grudnia 2011, 8:30
Aktualizacja: Niedziela, 18 grudnia 2011, 8:11
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Dziurawa Kozia doczeka się remontu?
Fot. RED
Remont ulicy Koziej w Jeleniej Górze, uważanej za najbardziej podziurawiony trakt w mieście, został wpisany do projektu budżetu na przyszły rok. To oznacza, że jest szansa na nową nawierzchnię. Jest tylko jedno „ale”. Pod ulicą mają zostać przełożone sieci biegnące Łomnicką. Kiedy więc rusza prace? Tego nie wie nikt.

Nawierzchnia ulicy Koziej położonej miedzy ulicą Łomnicką a Wincentego Pola została połatana, jednak zdaniem mieszkańców, na długo takie łatanie nie wystarczy.

- Co roku ta ulica łatana jest kilka razy. Po zimie i na jesień wygląda jednak tak samo, jak przed łataniem, a wówczas, żeby przez nią przejechać kierowcy by ominąć jedną dziurę, wpadają w drugą. Średnia prędkość jazdy na tej ulicy to 5 km/h. Jeśli ktoś zdecyduje się na szybszą jazdę musi od razu liczyć się z wizytą w warsztacie – mówi pan Krzysztof z Jeleniej Góry.

Dyrekcja zarządu dróg i mostów przyznaje, że w przypadku tej ulicy jedynym ratunkiem jest zerwanie asfaltu i położenie nowej nawierzchni na całej długości. Czy uda się te prace wykonać w przyszłym roku? Kierowcy i mieszkańcy mają nadzieję, że tak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group