Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7719
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzisiaj wybieramy prezydenta naszego kraju

Niedziela, 10 maja 2015, 13:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 maja 2015, 7:36
Autor: Mea
Jelenia Góra: Dzisiaj wybieramy prezydenta naszego kraju
Fot. Mea
– Zawsze głosujemy, bo w narodu rękach jest siła wyborów i to my decydujemy, kto będzie reprezentował Polskę – mówili wyborcy w Cieplicach, którzy przyszli dzisiaj (10.05) oddać swój głos na jednego z kandydatów na urząd Prezydenta RP. Na godzinę 12.00 frekwencja w Jeleniej Górze wyniosła 13,88 proc. Głosować można do godz. 21.00.

Okazało się, że nie trzeba posiadać własnego długopisu, by móc postawić krzyżyk przy nazwisku wybranego kandydata, ponieważ komisje wyborcze są wyposażone w taki niezbędny sprzęt.

- Komisje otworzyliśmy o czasie, nie było żadnych problemów, coraz więcej osób przychodzi zagłosować – mówiła Iwona Tobczewska, zastępca przewodniczącego Komisji nr 35 w Cieplicach.

Wyborcy chętnie mówią o swoich kandydatach. - Głosujemy na takiego kandydata, który nie sprawi, że w naszym kraju będzie gorzej. Nie wymagamy wielu zmian, bo jest nam w Polsce dobrze – mówił Piotr Wrzal.

- Trzeba mieć swoje zdanie i przystąpić do wyborów. Mimo wielu kandydatów nie miałem problemu z wybraniem mojego. Nowy prezydent powinien zmniejszyć wiek emerytalny i podwyższyć emerytury – stwierdził Józef Foremnik.

- Interesuje mnie życie kraju i głosowałam na takiego kandydata, który godnie poprowadzi Polskę i rozwiąże problemy – mówiła pani Alfreda.

- Wybór był dla mnie oczywisty. Nowy prezydent powinien uregulować sprawy bezrobocia i przygotować możliwości młodym ludziom na lepszy start w życiu. Wiek emerytalny również powinien zostać zmniejszony – podkreślał Mieczysław Gajda.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group