Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7505
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzisiaj koncert w Żeromie

Czwartek, 28 kwietnia 2022, 13:29
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dzisiaj koncert w Żeromie
Fot. Organizator
W czwartek (28.04) I Liceum Ogólnokształcące w Jeleniej Górze zamieni się w Żeromland - właśnie pod takim hasłem odbędzie się kolejny koncert charytatywny, będący już tradycją w murach Żeroma.
Będą śpiewanie piosenki z bajek i filmów Dinsey'a. To też pożegnanie maturzystów, bo dzień później mamy rozdanie świadectw - powiedziała Jolanta Paszowska, p.o. dyrektorki I LO.

Koncert będzie okazją do integracji, bowiem w przygotowania włączyli się uczniowie klas przygotowawczych z Ukrainy, których w Żeromie jest 80. W poprzednich latach impreza miała charakter charytatywny, ale w tym roku zbiórka pieniędzy nie jest głównym celem, choć nie zabraknie kiermaszu i kilku licytacji. Organizatorzy zapraszają również na loterię fantową, bowiem każda cegiełka (cena 10 zł) będzie wygrany.

Mieliśmy już jeden koncert charytatywny (dla Miśka - przyp. red.), dlatego tym razem bardziej nam zależy na pokazaniu talentów naszych uczniów. Będą piosenki z bajek i filmów Disney'a, będą też występy grup tanecznych - powiedział Alex Mazurek, przewodniczący samorządu uczniowskiego.

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00.

Twoja reakcja na artykuł?

6
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
5
42%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group