Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2918
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Dziś finał Zimowych Mistrzostw Polski Prezenterów Muzyki

Środa, 25 stycznia 2012, 12:15
Aktualizacja: 21:30
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Dziś finał Zimowych Mistrzostw Polski Prezenterów Muzyki
Fot. Organizator
Druga cześć zmagań w Zimowych Mistrzostwach Polski Prezenterów Muzyki odbędzie się dzisiaj w Dworze Liczyrzepy. Na jutro zaplanowano kulig i finałowe party z udziałem laureatów.

W godz. 12.00-15.00 przez wszystkie dni będą trwały zabawy, konkursy na tarasie „Dworu Liczyrzepy”. Zmagania prowadzą Bogusław Ceglarski, Jan Gierszanin, oraz gość specjalny – Janusz Szkwarek.

Wczoraj wystartował I etap mistrzostw. Każdy uczestnik konkursu prezentował 10 minutowy blok muzyczny w eliminacjach konkursu, a w finale zawodnicy będą prezentować 20 minutowy program muzyczny. Na przygotowanie się do startu (ustawienie sprzętu) uczestnik ma 2 minuty, czas ten będzie bezwzględnie egzekwowany. W poniedziałek odbył się również konkurs na najbardziej dowcipny blok muzyczny ze specjalną nagrodą, czyli tzw. „Turniej o Beczkę Piwa”, którą wygrał jeleniogórzanin DJ Siwy, czyli Dariusz Dąbrowski. Wybrali go uczestnicy imprezy.

- DJ Siwy zaprezentował wspaniałe show. Umiejętność porwania publiczności do zabawy opanował do perfekcji. Nie zabrakło pomysłowych konkursów. Od wczoraj trwają już mistrzostwa, do których zgłosiło się 13 uczestników m.in. z Krakowa, Szczecina, Warszawy i Jeleniej Góry. Dziś wystąpi druga połowa uczestników, a także zespół D-Bomp i DJ Omen. Przewodniczącym jury jest Piotr Kuźniak, wokalista Trubadurów. Na imprezę serdecznie zapraszamy. Wstęp wynosi jedynie 10 zł, a w konkursach do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane prze Sandra SPA i Dwór Liczyrzepy – powiedział Bogusław Ceglarski, organizator.

Ponieważ są to mistrzostwa prezenterów „showmanów”, jury ocenia przede wszystkim pracę z mikrofonem (sposób wysławiania się), umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój, oraz tradycyjnie - miksowanie.

Jutro o godz. 16.30 spod Hotelu Relaks ruszy kulig zorganizowany przez „Western City”. O godz. 22.00 zostanie ogłoszona finałowa szóstka startujących i otwarcie II etapu – finału mistrzostw. W trakcie finału wystąpią znani DJ. 28 stycznia o godz. 21.00 rozpocznie się impreza „Final Party” z udziałem finalistów mistrzostw oraz zaproszonych gości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group