Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 6383
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dziewczyny z dalekich krajów w Ekonomie

Czwartek, 1 czerwca 2017, 7:24
Aktualizacja: Piątek, 2 czerwca 2017, 6:18
Autor: I–K
Jelenia Góra: Dziewczyny z dalekich krajów w Ekonomie
Fot. Użyczone
Od niedzieli (21 maja) uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze gościli trzy dziewczęta z Azji w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem AIESEC.

Chi Kei Ho (Nicole) i Lai Hung Choi (Cindy) przyjechały z Hong Kongu, a Yu Wei (Cristal) z Singapuru. Dziewczęta przez tydzień brały udział w zajęciach języka angielskiego, gdzie opowiadały o sobie, swoich zainteresowaniach, swoim kraju i tradycjach w nim kultywowanych.

Była to na pewno niespotykana okazja, by zasmakować egzotycznej kultury. Popołudnia dziewczęta spędzały aktywnie pod opieką swoich gospodarzy: Moniki Konarzewskiej (IE), Sary Aloisi (IE) oraz Agaty Dobrowolskiej (2A) . Uczennice pokazały naszym gościom najciekawsze miejsca w regionie.

Wizyta gości z Azji była niewątpliwie ciekawym doświadczeniem zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak również, a może przede wszystkim dla samych gości , którym bardzo podobało się w Polsce. W szczególności do gustu przypadły im pierogi, ale trudno im się dziwić 

AIESEC jest jedną z największych organizacji studenckich na świecie, umożliwiających studentom realizację własnych pasji i zainteresowań poprzez udział w projektach wolontariackich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group