Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 5344
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień w dzień z Jelonką

Środa, 17 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 17 stycznia 2007, 16:46
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Dzień w dzień z Jelonką
Fot. TEJO
Pobiliśmy kolejny rekord. W minionych 12 miesiącach odwiedziło nas ponad 1,1 mln internautów. Dziękujemy Państwu za zaufanie do naszego tytułu.

W 2006 roku naszą stronę oglądano dokładnie 1 138 239 razy. Począwszy od stycznia 2006 roku (ponad 45 tys. wejść), liczba naszych Czytelników systematycznie rosła. Apogeum osiągnęliśmy w listopadzie. Odwiedziło nas ponad 173 tysiące internautów. Zatem nie zaszkodziło nam wprowadzenie na rynek tygodnika Jelonka.com (wrzesień 2006). Przeciwnie, od tego momentu nastąpił spory skok odwiedzin strony www. Można zatem śmiało stwierdzić, że jesteśmy jednym z najbardziej widocznych mediów w Jeleniej Górze.
Czytają nas nie tylko w Jeleniej Górze. Mamy praktycznie tyle samo Czytelników we Wrocławiu, a tylko trochę mniej w Warszawie. Można przypuszczać, że odwiedzają nas studenci, którzy wyjechali ze stolicy Karkonoszy uczyć się w tych miastach.
- Lubię Jelonkę, codziennie zamieszczają informacje z życia miasta – mówi Dorota Sulimek z Jeleniej Góry. – W ub. roku studiowałam we Wrocławiu. Dzięki portalowi, na bieżąco wiedziałam co się dzieje w moim rodzinnym mieście. Dzień w dzień zaglądałam na stronę.
Nie ma wątpliwości, że media elektroniczne to przyszłość. Wiele czasu na ten temat poświęcono podczas ubiegłorocznej konferencji nt. przyszłości mediów elektronicznych w Polsce (odbyła się w hotelu Mariott w Warszawie). Piotr Gaweł, ówczesny wiceprezes i członek Zarządu TVP S.A., podkreślał, że mamy do czynienia ze zmianą generacyjną w sferze technologii i marketingu.
- Tradycyjna telewizja zostanie zastąpiona interaktywną i cyfrową telewizją wysokiej rozdzielczości (HDTV), w której ogromnego znaczenia nabierze oryginalność i jakość treści – powiedział w swoim wystąpieniu. Odbiorca będzie korzystał na zasadzie wolnego wyboru (telewizja na żądanie).

Nasi reklamodawcy o nas....

<b>Marcin Chaszczewicz
właściciel szkoły językowej English School</b>
Reklama w sieci była dla naszej szkoły przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Uczestnicy kursów to przeważnie ludzie młodzi, obyci na co dzień z internetem, którzy poszukując towaru lub usługi pierwsze kroki kierują właśnie do sieci.
Zgodnie z przeprowadzonymi przez nas badaniami, reklama w Internecie spowodowała wzrost zainteresowania naszą szkołą o ok. 15 %. To zdecydowanie przełożyło się na liczbę uczestników kursów językowych w roku szkolnym 2006/ 2007.
Jestem przekonany, że medium to z każdym rokiem będzie się rozwijało, zwłaszcza że zamieszczanie reklam w internecie pozwala wielu firmom – nie tylko z branży edukacyjnej – zdecydowanie obniżyć koszty.

<b>Marek Mateusiak
właściciel firmy AGRO Centrum Ogrodnicze</b>
Coraz więcej osób korzysta z internetu, robi zakupy, szuka kontaktów, itp. Jelonka działa w regionie jeleniogórskim, nasi klienci też są z tych terenów, więc zasadne jest dla nas reklamowanie się w firmie, która trafia do miejscowej ludności. Uważam, że Jelonka jest portalem rozwojowym, korzystam z jego usług niemal od początku istnienia. Jestem zadowolony, chcę dalej utrzymać ten sposób reklamowania się.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1196
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group