Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6066
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Pluszowego Misia u przedszkolaków w „Czwórce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 27 listopada 2013, 7:22
Aktualizacja: 7:26
Autor: Mea
Fot. Archiwum Przedszkola
W Miejskim Przedszkolu nr 4 dzieci uroczyście obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Każde z nich przyszło ze swoją ulubioną przytulanką. Konkursom i zabawom nie było końca.

- Nasze przedszkole kojarzy się z misiem, ponieważ na tablicy z numerem placówki miś patronuje nam od wielu lat – mówiła Violetta Pyrzanowska, dyrektor placówki.

Po uhonorowaniu misia wielką, królewską koroną dzieci odśpiewały uroczyste 100 lat. Było wiele zabaw i konkursów, w których uczestniczyły przedszkolaki ze wszystkich grup.

- Wszystkie dzieci uczestniczyły w wielkiej zabawie „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Najwięcej śmiechu było przy rozpoznawaniu piosenek z bajek o misiach, bo miś to przecież prawdziwa gwiazda filmowa. Dzieci rozpoznały więc przeboje z „Kubusia Puchatka”, „Misia Uszatka”, Misia Coralgola, czy Misia Paddingtona. Uroczystość zakończyły wspólne tance z misiami – opowiadała Violetta Pyrzanowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz

~mama Rysia 27-11-2013 10:36
Wspaniałe przedszkole a przede wszystkim kompetentna, profesjonalna kadra. Cudowne Panie, które nie tylko edukują ,ale dają dzieciom ciepło i serce. Szczególne podziękowania dla Pani Beatki , Grażynki , Marysi i Lucynki. No i wielki szacunek dla Pani Dyrektor , która dla swoich przedszkolaków potrafi wyczarować wszystko!! Dziękujemy..
~ggg 27-11-2013 11:53
Byle by nie zmuszano dzieci do zabaw Gender, lewactwo niestety się szerzy.
~Koko 27-11-2013 12:14
Chodziłam do tego przedszkola i mam bardzo fajne wspomnienia. Poizdrawiam wszystkie panie.
~Anonimka 27-11-2013 16:06
Bardzo pięknie, ale Dzień Pluszowego Misia był obchodzony nie tylko w przedszkolu Nr 4. Albo piszemy o wszystkich przeszkolach albo wcale.....
~Mama1 27-11-2013 17:49
Ale przedszkole nr 4 ma Misia w swoim "godle" i od zawsze kojarzone jest z Misiem :) A piszą o każdym zależy od okazji :) Dzieciaki bawiły się super :) Teraz przed nami zabawa Andrzejkowa - dzieciaki nie mogą się doczekać. Brawo dla wszystkich przesympatycznych i kochanych Pań :)
~mama Kacpra 28-11-2013 0:12
Zgadzam się w 100% z mamą Rysia :) W przedszkolu panuje wspaniała rodzinna atmosfera. Dziękujemy naszym Paniom za wielkie serce, profesjonalizm i zaangażowanie. Przedszkole nr.4 powinno być wzorem dla innych w naszym mieście.
~grazzia57 28-11-2013 0:50
Jak pięknie gdy rodzice doceniają atmosferę i Panie które codziennie opiekują się Waszymi dziećmi, z nimi spędzają dużą część dnia, bawią się z nimi, uczą i wspólnie z dziećmi przygotowują przeróżne ciekawe imprezy - przecież to wszystko dla dzieci:)) a nie dla krytyki rodziców, brawo dla Mam
~do mama Rysi 28-11-2013 10:11
Podziekowania dla pani Lucynki, a za co ta pani nie jest nauczycielką zaangazowana w organizacje zajęć, a jedynie pomocą (czytaj sprzątaczką w tym przedszkolu). Inaczej mowiac przynies wynieś i pozamiataj. I do tego bardzo wscipska osobą. Chyba ze cos sie zmieniło w ciagu paru lat od czsu kiedy moja córka chodziła do tego przedszkola jeszcze za poprzedniej dyrektorki.
~zdziwiona 28-11-2013 10:57
Nie rozumiem, to w przedszkolu nr 4 zajęcia prowadzą sprzątaczki? W takim razie się pytam z czego są te zajęcia, bo nie chyba z "konserwacji powierzchni płaskich"?
~do zdziwiona 28-11-2013 11:09
Nie sprzątaczki prowadzą tylko nauczycielki. O ile pamiętam to takie zajęcia są już prowadzone w czwórce od ładnych paru lat. Nie wiem jak to wygląda teraz (podejrzewam, że forma raczej nie uległa zmianie), ale kiedy mój syn chodził do czwórki to było połaczone z akcją poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato. Moje dziecko do tej pory wspomina z radością swoje nauczycielki z czwórki (wspomnianą w artykule pania Beatkę i drugią panią Marzenkę).
~mama Kacpra 28-11-2013 14:22
Pani Lucynka to Anioł nie czlowiek. Dzięki niej mój synek z łatwością pokonał stres związany z pierwszymi chwilami w nowym otoczeniu jakim było przedszkole. Pani "CZARY MARY" bo tak ją nazywa:) jest dla niego bardzo ważną osobą. Więc tym razem szczególne podziękowania Pani Lucunce za to, że po prostu jest.
~do m. Kacpra 28-11-2013 15:25
CZARY MARY ale chyba na mopie i miotle. Zawsze mi się wydawało, że za atmosferę i wyniki rozwojowe dzieci w placówce odpowiada dyrektor i nauczycielki, a nie obsługa. Do zadań obsługi należy dbanie o porządek, czystość, wyżywienie (ogólnie biorąc zabezpieczenie), osobiście nie chciałabym aby pani z obsługi nie posiadająca żadnego wykształcenia i doświadczenia specjalistycznego zajmowała się moim dzieckiem. Od tego są nauczycielki, a nie obsługa. To tak jakby w szpitalu leczyć zaczęły salowe. A karetką jeździł mechanik bez prawa jazdy. Dziwne, że dyrektor placówki pozwala na to aby obsługa wchodziła w kompetencje nauczyciela. Ciekawe co na to oświata i ich nowa pani MINISTRA.
~Mama1 28-11-2013 18:36
Panie z obsługi są wspaniałe i mają większe doświadczenie od Ciecie skoro takie bzdury wypisujesz. Są mamami i babciami :) To właśnie takie Panie jak Lucynka - pomogą ubrać kurteczkę, zapiąć bucika czy porządnie opatulić szalikiem - traktują nasze dzieci jak własne. I to właśnie świadczy o wyjątkowości naszego przedszkola, Panie nauczycielki uczą a Pani Lucynka, Dorotka, Grażyna, Celinka, Marysia rozpieszczają :) A dzieci je za to kochają wszystkie razem i każde z osobna :) :) :) Takiej rodzinnej atmosfery jak w Naszym przedszkolu inne mogą nam tylko pozazdrościć :) pzdr dla mamy Kacpra i Rysia
~mama Kacpra 28-11-2013 19:19
Nauka, wyniki rozwojowe??? Na litość Boską to jest przedszkole a nie szkoła!!! Tutaj dzieci uczą się funkcjonowania w społeczeństwie, a przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka, czego jak widać u Pani zabrakło. Za atmosferę natomiast nie odpowiada jedynie dyrektor, a cała kadra. Sądząc po wpisie, zatraciła Pani wartości tak bardzo liczące się w życiu, w związku z powyższym wyrazy współczucia.
~do m. Kacpra 28-11-2013 20:01
Kobieto przystań już pisać te infantylne głupoty. Nie masz najmniejszego pojecia o podstawach programowych obowiązujących w przedszkolu. A co do zatracenia wartości to w twoim wypadku się troche skrzywiły. Z twoich wpisów można sądzić że zbyt mało uczycia i czasu poświęcasz swojemu synowi i wychwalasz tychco się tylko uśmiechną do niego. Moja rada wiecej trzeźwości w ocenie innych ludzi, mniej zapalczywości. W kazdej jednostce oswiatowej kaźdy ma rolę do spełnienia. Dyrektor zarządza, nauczyciel -uczy, intendentka - zabezpiecza logistycznie, kucharka - gotuje, a obsluga - usługuje. Od rozpieszczania jest rodzina matka, ojciec, dziadkowie, wujostwo. A ta pani jakże wychwalana przez Ciebie, niech najpierw zajmie się tym za co jej płacą, czyli szmatą mopem scierką itd.
~mama Kacpra 28-11-2013 20:09
Nauka, wyniki rozwojowe??? Na litość Boską to jest przedszkole a nie szkoła!!! Tutaj dzieci uczą się funkcjonowania w społeczeństwie, a przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka, czego jak widać u Pani zabrakło. Za atmosferę natomiast nie odpowiada jedynie dyrektor, a cała kadra. Sądząc po wpisie, zatraciła Pani wartości tak bardzo liczące się w życiu, w związku z powyższym wyrazy współczucia.
~123 28-11-2013 20:20
Ciekawe dlaczego osądzasz tak ludzi, znasz tą Panią ??? Mało to mgr, dr i inż na zmywakach i szmacie pracuje??? Nie ważne jest co kto robi, ważne jest jak to robi a Panie (nauczycielki, kucharki, woźne) z MP nr 4 wykonują swoją pracę z pasją, poświęceniem a w wolnym czasie pomagają sobie wzajemnie - i to jest najważniejsze wzajemny SZACUNEK ( niezależnie od przynależności społecznej) - którego Ciebie chyba nikt nie nauczył. Współczujemy !!!!
~456 28-11-2013 22:00
Do Mama1 i 123 mam nieodparte wrażenie że na forum zawitał ktoś z personelu przedszkola 4, a może nawet sama pani dyrektor. Natomiast do mamy Kacpra, czytajac pani posty pchają mi się na usta słowa jakimi zwracał się do żony główny bohater angielskiego serialu Allo, Allo. -"Ty głupia kobieto". Jak widać lizusostwo jest wciąż na topie Pozdrawiam wszystkich czytelników
~mama Kacpra 28-11-2013 23:04
Jest Pani bardzo prymitywną osobą a ja niestety nie potrafię prowadzić dyskusji na tak niskim poziomie więc nie pozostaje mi nic innego jak się z niej wycofać. Pozdrawiam, wielbicielkę seriali ;)
~Joanna Niedz 29-11-2013 0:21
Bardzo smutne, że z dnia misia zrobiono polemikę i to żenującą na tematy personalne. Jak mi się coś nie podoba to mówię to prosto w oczy a nie robię personalnych wycieczek przez internet . Nie obrażajmy ludzi a jeszcze w dodatku robiąc to w sposób anonimowy. Gratuluję wszystkim tym, którzy, zamiast cieszyć się ze szczęścia dzieci ujawnili swoje kompleksy i frustracje. Życzę szczęścia..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group