Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7220
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień otwarty w „Wodniku”

Poniedziałek, 29 września 2014, 6:36
Aktualizacja: 6:38
Autor: Org
Jelenia Góra: Dzień otwarty w „Wodniku”
Fot. Kamila Muczyńska
VII Dzień Otwarty Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "WODNIK" odbędzie się 4. października (sobota) w godz. od 10.00 do 13.00 na Placu Piastowskim w Cieplicach .Celem tegorocznej imprezy jest przybliżenie mieszkańcom nowoczesnych rozwiązań wdrożonych w spółce w ostatnim czasie, między innymi: system map elektronicznych – GIS, model hydrauliczny, system GPS itp.

Ponadto będzie można obejrzeć sprzęt, którym codziennie posługują się pracownicy firmy, na przykład: do inspekcji telewizyjnej sieci kanalizacyjnych, pojazd do hydrodynamicznego czyszczenia sieci, sprzęt do wykrywania wycieków.
Dodatkowo tego dnia będą się prezentować partnerzy „Wodnika”:
• Komenda Miejska Policji
• Uzdrowisko Cieplice
• Fabryka armatury HAWLE Sp. z o.o.
• Firmy Steinzug-Keramo N.V.

Dla przybyłych gości ‚Wodnik” szykuje konkursy i niespodzianki. W dniu tym będzie promować się również Internetowe Biuro Obsługi (IBO). Wśród tych, którzy zapiszą się do tego systemu podczas Dnia Otwartego zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki. Również w tym dniu już od godz. 9.30 do godz. 13.00 odbędzie się zbiórka krwi przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group