Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9781
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień otwarty w Świecie Urwisa

Środa, 10 czerwca 2009, 11:56
Aktualizacja: 11:57
Autor: Mar
Jelenia Góra: Dzień otwarty w Świecie Urwisa
Fot. Mar
Dzisiaj, od 13 do 18 każdy maluch w towarzystwie rodziców czy dziadków może sprawdzić czy spodoba mu się w nowo otwarty miejscu zabaw dla najmłodszych. Świat Urwisa mieści się u zbiegu ulic Okrzei i Klonowica, na pierwszym piętrze budynku dawnej papierni.

- Pomysł na takie miejsce podsunęła mi moja córeczka, która nieustannie wymyślała zabawy, a do ściany po której można rysować, urządzonej w jej pokoju przyprowadzała pół podwórka – mówi właścicielka, Agata Wikorejczyk-Łojewska – byłam na urlopie wychowawczym i postanowiłam nie wracać do dawnej pracy, tylko zacząć na swoim. W powiatowym urzędzie pracy złożyłam wniosek o dofinansowanie działalności gospodarczej, dołożyłam oszczędności i tak powstało to miejsce. Dzisiaj chcę pokazać wszystkim rodzicom, co udało mi się stworzyć. To jest miejsce głównie dla maluchów od 1 do 8 roku życia. A tak naprawdę dla wszystkich dzieci, które zechcą się bawić u nas.

Maluchy mogą się wspinać na górę Kilimandżaro, bawić się w basenie z kulkami, jeździć na rowerkach, zjeżdżać ze zjeżdżalni. Rodzice mogą usiąść przy stolikach, albo brać udział w zabawach. Na pewno pierwsze próby wejścia na ściankę wspinaczkową będą wymagały asekuracji. Natomiast przy tablicach do rysowania na ścianie dziecko może samodzielnie dać upust fantazji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group