• Wtorek, 15 października 2019
  • Godz. 9:09
  • Imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
  • Czytających: 4449
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dzień otwarty w stacji MZK

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 23 listopada 2007, 15:50
Aktualizacja: 15:51
Autor: TEJO
Sprawdź za darmo samochód zanim nadejdzie zima. W sobotę, 24 listopada, pomogą ci w tym pracownicy Okręgowej Stacja Kontroli Pojazdów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Jeleniej Górze.

Placówka będzie otwarta w godz. 7 – 14. – Pracownicy stacji dokonają nieodpłatnej kontroli stanu technicznego samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów – informuje Leszek Chmielewski z MZK.

Będzie można, między innymi, ustawić światła, sprawdzić układ kierowniczy, hamulcowy, ogumienie, zanalizować skład spalin, zweryfikować sprawność akumulatora.
Nieodpłatnie zostaną także wykonane niezbędne czynności regulacyjne kontrolowanych układów a doświadczeni pracownicy udzielą fachowych porad.

– Przed zbliżającym się sezonem zimowym, w trosce o bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych użytkowników drogi, warto sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu – przypomina MZK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~BRAWO 23-11-2007 16:46
Brawo dla MZK!!!!!
~edek 23-11-2007 23:04
Dajcie spokój Ci fachowcy z MZK to niech lepiej rowery diagnozują bo na samochodach się nie znają. Lepiej już zapłacić za przegląd i mieć zrobiony solidnie. Polecam ASO Mercedesa szybko, solidnie i daja raport z przegladu na którym wypisane są wszystkie parametry samochodu oraz lista zalecanych napraw a cena na cóż bezpieczeństwo nie ma ceny.
~czytelnik 24-11-2007 2:40
uwazam ze to BARDZo dobry pomysl... nawet jesli to tylko 'podstawowy' przeglad i regulacja a nie naprawa..zawsze to jakas poprawa stanu auta. dzieki temu ze darmowy napewno skorzysta wiele osob, ktore nie zrobily by tego . :) BRAWO
~toja 24-11-2007 8:55
Akcja warta przyklaśnięcia, jednak tak naprawdę żadna stacja kontroli technicznej pojazdów w Jeleniej Górze nie dysponuje odpowiednim sprzętem do rzetelnego sprawdzenia stanu zawieszenia w cięższych busach i ciężarówkach. Chodzi o tak zwane "szarpaki". Te znajdujące się np. w MZK są za słabe na takie auta jak chociażby VW T4. Potem się dziwić, że się komuś sworznie "rozpinają" na drodze. Pomijam oczywiście fakt istnienia "geniuszy" którzy dają w łapę za przepuszczenie wraka przez przegląd. Ci są debilną klasą samą dla siebie...
~czytelnik 24-11-2007 14:34
bylem i bardzo zadowlony jestem:) obsluga fachow ai mila... nawet kolejki nie bylo zbyt wielkiej.. niestety..bo moglby wiecej ludzi sie poklusic o taki przeglad

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group