Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 11377
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień otwarty w SP 8

Sobota, 26 marca 2022, 7:16
Autor: Szkoła Podstawowa nr 8/WAC
Jelenia Góra: Dzień otwarty w SP 8
Fot. SP nr 8 Jelenia Góra
Wiele atrakcji dla przyszłych uczniów i ich rodziców przygotowano podczas dnia otwartego w Szkole Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze.

Impreza rozpoczęła się pod powitania dzieci i rodziców przez dyrektor SP nr 8 Marię Silbert – Salaburę. Przewodnicząca samorządu uczniowskiego opowiedziała młodszym kolegom w sposób humorystyczny o tym, co się dzieje w społeczności uczniowskiej i jak jest na lekcjach. Szkolny Teatrzyk'' Małe Gąsieniczki '' przedstawił fragment przedstawienia o dziwnym potworze.

Następnie nasi milusińscy pod opieką starszych koleżanek wzięli udział w różnorodnych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli na obu poziomach nauczania - informuje Jolanta Płonka z SP nr 8. - Był magiczny dywan, tablice interaktywne, tor przeszkód z elementami Montessori, budowanie z klocków - matematyka, zabawy z językiem angielskim, spotkanie z polonistami- konkurs zagadek, wystawa książek w bibliotece i pierwsze wypożyczanie lektur, zabawy na sali gimnastycznej, poszukiwanie dinozaurów, spotkanie z chemią i fizyką, zwiedzanie sali przyrodniczej i geograficznej, zagłębianie się w historii oraz wiele innych atrakcji. Nasi goście zostali też poczęstowani słodkościami.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group