Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 19572
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień Otwarty w „Elektroniku” i Gimnazjum nr 3

Piątek, 10 kwietnia 2015, 7:37
Aktualizacja: 7:41
Autor: Org
Jelenia Góra: Dzień Otwarty w „Elektroniku” i Gimnazjum nr 3
Fot. Archiwum Szkoły
Uczniowie klas VI szkół podstawowych oraz uczniowie kończący gimnazjum będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 11 kwietnia (sobota) w godzinach 9:00 – 15:00.

Uczniowie i ich rodzice będą mogli spotkać się z dyrektorem i kadrą pedagogiczną. Będzie można obejrzeć sale lekcyjne i bogato wyposażone pracownie. Przewidziano również pokazy i ciekawe warsztaty. Chętni zapoznają się z tajnikami zawodów: informatyk, elektronik i logistyk. Samorząd Uczniowski zaprezentuje ofertę szkoły zarówno technikum jak i gimnazjum.

O godzinie 10:00 uczniowie zainteresowani nauką w Gimnazjum nr 3 będą mogli wziąć udział w kolejnych zajęciach warsztatowych z projektu „Naukowy zawrót głowy”. Na Dzień Otwarty przygotowano: „Czary Moirea” – zajęcia z fizyki, „Głowy łamanie” – warsztaty matematyczno-logiczne, „English is fun” – zajęcia z języka angielskiego oraz zajęcia sportowe na wesoło.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
72
Pod domem/blokiem na parkingu
60%
W garażu
33%
W inny sposób
7%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Awaria gazociągu. Ewakuowano 60 osób
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group