Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 7881
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień otwarty u pograniczników

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 9:06
Aktualizacja: Wtorek, 30 kwietnia 2019, 10:42
Autor: Paweł Guszała
Fot. Paweł Guszała
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej poszukuje pracowników. 25 kwietnia kandydaci mogli dowiedzieć się więcej na temat tego zawodu w trakcie dnia otwartego jeleniogórskiej placówki.

Dzień otwarty w jeleniogórskiej Straży Granicznej zorganizowany został przy okazji naboru do służby do Nadodrzańskiego Oddziału.

Chcieliśmy pokazać sprzęt oraz pojazdy, którymi dysponujemy w trakcie służby - mówi mjr Joanna Zakrzyk, zastępca Komendanta Straży Granicznej w Jeleniej Górze. - Każdy mógł spróbować swoich sił strzeleckich.

Dodatkowo pracownicy Straży Granicznej informowali o warunkach i zasadach przyjęcia do formacji, omawiali zadania jakie podejmują funkcjonariusze w trakcie służby.

Praca w Straży Granicznej jest bardzo ciekawa. Zajmujemy się przede wszystkim cudzoziemcami z różnych stron świata. Każdy dzień przynosi inne zdarzenia. Myślę, że ta praca jest dla osób, które interesują się polityką migracyjną, zwalczaniem nielegalnej migracji – kończy mjr J. Zakrzyk.

Taka praca przyciąga, więc zainteresowanych tego dnia nie brakowało. Kto przegapił dzień otwarty może nadrobić zaległości wchodząc na stronę internetową Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, gdzie zamieszczone zostały informacje dotyczące naboru do służby.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group