Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5831
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Kobiet w Piechowicach

Wiadomości: Region
Sobota, 9 marca 2013, 9:37
Aktualizacja: 9:41
Autor: Mea
Fot. Piechowicki Ośrodek Kultury
„Witam motyli cichym lotem, witam was miodu smużką na cieście” – to fragment poetyckiej parafrazy wiersza nieznanego autora, którym Anna Kalisz, dyrektorka Piechowickiego Ośrodka Kultury powitała 110 pań na uroczystości Dnia Kobiet. Potem były przyjemności i niespodzianki, które w dużej mierze przygotowali również panowie.

Bukiet serdecznych życzeń posypał się od Witolda Rudolfa burmistrza Piechowic, który tradycyjnie wręczył również tulipany. Na uroczystości był również Rafał Mazur przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego, który ufundował nagrodę w konkursie w postaci bonu na biżuterię.

Słodką niespodziankę, czyli tort z życzeniami zgromadzone panie otrzymały od piechowickiego Klubu Seniora. Robert Wróblewski, wirtuoz akordeonu, zachwycił solowymi utworami, a piechowickie grupy wokalne: chór Harfa i zespół Szklarki rozbawiły publiczność.

Szczęśliwy los uśmiechnął się do 14 pań, które wylosowały nagrody w zabawie „Twój szczęśliwy numerek”. Piechowicki Ośrodek Kultury i Klub Seniora przekazali kobietom w dniu ich święta 90 minut radości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~andi2007 9-03-2013 13:04
W imieniu Chóru Harfa pragnę podziękować Pani Dyrektor Annie Kalisz za zaproszenie nas, na tak miłą uroczystość. Szkoda ,że Dzień Kobiet jest tylko raz w roku .Takie słowa padały z ust naszych pań. Cieszymy się ,że mogliśmy uświetnić,umilić naszym piechowickim Paniom to jakże sympatyczne święto . Chwil radości i oznak miłości nigdy za wiele. Świat jest pełen miłości , tylko nie zawsze trafia w niektóre zatwardziałe serca. Naszym śpiewem staramy przy każdej możliwej okazji to zmieniać. Nawet najbardziej zimne serca w końcu się ogrzeją. Taki jest sens naszego śpiewania .DZIĘKUJEMY . Andrzej Tobiasz
~st. 9-03-2013 16:47
super impreza
rymcycymcy 9-03-2013 17:17
W Jeleniej nie było Dnia Kobiet ? :) ...mamy tu równouprawnienie ! :)
~ 10-03-2013 23:21
a Dzisiaj jest Dzień Mężczyzny !!! ciekawe ile kobiet o tym pamięta

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group