Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5777
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dzień Kobiet w Piechowicach

Sobota, 9 marca 2013, 9:37
Aktualizacja: 9:41
Autor: Mea
Region: Dzień Kobiet w Piechowicach
Fot. Piechowicki Ośrodek Kultury
„Witam motyli cichym lotem, witam was miodu smużką na cieście” – to fragment poetyckiej parafrazy wiersza nieznanego autora, którym Anna Kalisz, dyrektorka Piechowickiego Ośrodka Kultury powitała 110 pań na uroczystości Dnia Kobiet. Potem były przyjemności i niespodzianki, które w dużej mierze przygotowali również panowie.

Bukiet serdecznych życzeń posypał się od Witolda Rudolfa burmistrza Piechowic, który tradycyjnie wręczył również tulipany. Na uroczystości był również Rafał Mazur przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego, który ufundował nagrodę w konkursie w postaci bonu na biżuterię.

Słodką niespodziankę, czyli tort z życzeniami zgromadzone panie otrzymały od piechowickiego Klubu Seniora. Robert Wróblewski, wirtuoz akordeonu, zachwycił solowymi utworami, a piechowickie grupy wokalne: chór Harfa i zespół Szklarki rozbawiły publiczność.

Szczęśliwy los uśmiechnął się do 14 pań, które wylosowały nagrody w zabawie „Twój szczęśliwy numerek”. Piechowicki Ośrodek Kultury i Klub Seniora przekazali kobietom w dniu ich święta 90 minut radości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group