Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 6284
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dzielnicowi na rzecz bezpieczeństwa

Sobota, 3 lutego 2018, 9:14
Autor: 112
Region: Dzielnicowi na rzecz bezpieczeństwa
Fot. KMP Jelenia Góra
Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w swoich rejonach służbowych prowadzili działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Reagowali na informacje od mieszkańców zgłoszone na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa” dotyczące wykroczeń społecznie uciążliwych oraz przestępczości.

26 stycznia dzielnicowi działania prowadzili w gminie Jeżów Sudecki. - Na wniosek radnych, sołtysów poszczególnych miejscowości oraz mieszkańców sprawdzili miejsca wskazane jako zagrożone. Sprawdzili miejsca spożywania alkoholu oraz miejsca gromadzenia się nieletnich, np. na przystankach autobusowych w Dziwiszowie i Płoszczynie, zareagowali na zgłoszenia mieszkańców odnośnie spożywania alkoholu pod jednym ze sklepów. Ponadto mieszkańcy wskazali również przypadki łamania przez kierowców przepisów ruchu drogowego oraz nie stosowanie się przez nich do obowiązujących znaków, np. w Płoszczynie znaków zakazu ruchu, wjazdu. Sprawdzili miejsca, tj. Góra Szybowcowa, Łysa Góra, miejsca gromadzenia się młodzieży w Czernicy, a także zwracali uwagę na biegające bez opieki psy i ustalali ich właścicieli. Za stwierdzone wykroczenia dzielnicowi nałożyli 20 mandatów karnych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ponadto 29 stycznia dzielnicowi pod jedną z jeleniogórskich szkół, w trakcie trwania zajęć, zatrzymali dwóch 17-letnich uczniów z marihuaną. O powyższym powiadomili dyrekcję szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group