Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7196
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dzięki debacie zaktualizują strategię

Piątek, 14 października 2011, 9:41
Aktualizacja: 9:42
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Dzięki debacie zaktualizują strategię
Wizerunek Jeleniej Góry to także dzielnice peryferyjne.
Fot. RED
Jutro, 15 października, odbędzie się druga z cyklu debat na temat kierunków rozwoju Jeleniej Góry w bliższej i dalszej perspektywie, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki, kultury i sportu. Początek o godz. 15 w Hotelu Europa.

Debata jest kolejnym etapem w realizacji programu „Partnerstwa na rzecz rozwoju”, w którym uczestniczy 16 gmin z województwa dolnośląskiego, w tym – Jelenia Góra, a patronują temu Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej oraz Agencja Rozwoju i Innowacji.

Celem tego programu jest opracowanie propozycji aktualizacji „Strategii Rozwoju Jeleniej Góry” na najbliższe lata. Debata jest formą konsultacji społecznych, umożliwia udział wszystkich zainteresowanych w dyskusji. Każdy z obecnych może więc wziąć udział w kreowaniu kierunków rozwoju miasta i – jeśli znajdzie ważkie argumenty – swój osobisty udział w zmianach wizerunkowych. Debatę, która odbędzie się w Hotelu „Europa” i rozpoczyna się o godz. 15.00 poprowadzą moderatorzy debat „Open Space” z wieloletnim doświadczeniem.

– Zapraszamy do udziału przede wszystkim przedsiębiorców, operatorów turystycznych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, ale też wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry, zainteresowanych jej przyszłością – powiedziała Renata Kwiatek, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group