Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6086
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzieci poznały serwis samochodowy. Było wiele atrakcji!

Czwartek, 17 kwietnia 2014, 15:16
Aktualizacja: Piątek, 18 kwietnia 2014, 10:55
Autor: Org
Jelenia Góra: Dzieci poznały serwis samochodowy. Było wiele atrakcji!
Fot. Organizator
Do Serwisu Samochodowego, mieszczącego się na terenie byłej jednostki „Pod Jeleniami” w Jeleniej Górze zostały zaproszone dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10. Uczniowie odwiedzili firmę w ramach poznawania zakładów pracy. Na gości z klasy drugiej i trzeciej czekało wiele atrakcji.

Dzieci poznały pracę serwisu samochodowego, uczestniczyły w pokazie obsługi stacji wulkanizacyjnej, obserwowały pracę maszyn do obróbki skrawaniem. Technik kolorysta z profesjonalnej mieszalni lakierów, mieszczącej się w firmie, opowiedział o tajnikach doboru koloru, oraz zaprosił dzieci do przyjrzenia się pracy artysty-grafika Przemysława Glenia, który aerografem potrafi wyczarować prawdziwe dzieła sztuki na maskach samochodów.

Dla dzieci, jako specjalną atrakcję zaplanowano poczęstunek pizzą, serwowaną z mobilnego pieca, znajdującego się na samochodzie. Wielką frajdę sprawiła maluchom, możliwość „przetestowania” klaksonów i wycieraczek w firmowej flocie autobusów.

Na zakończenie imprezy dzieci zostały obdarowane upominkami przygotowanymi przez firmę. Załoga ma nadzieję, że mali goście będą miło wspominać wizytę w ich bazie. Każdy uśmiech jaki zdołali wywołać na twarzach dzieci jest dla nich prawdziwą radością.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group