Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 14 grudnia
Imieniny: Izydora, Jana
Czytających: 13055
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dzieci plus papierosy, czyli prawie pożar

Piątek, 23 kwietnia 2010, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: TEJO
Policjanci zatrzymali trzech chłopców, którzy paląc papierosy o mało nie doprowadzili do pożaru sklepu spożywczego w centrum Jeleniej Góry.

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia wieczorem. – Uczniowie jednej z jeleniogórskich podstawówek szukali na zapleczu pewnego sklepu niedopałków papierosów. Udało im się kilka znaleźć. Postanowili je wypalić. Tlące się niedopałki wyrzucili. Od żaru zajęły się kartony, a ogień przeniósł się na sklep. Na szczęście został szybko ugaszony. Sprawcy widząc co się dzieje uciekli – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Chłopców zatrzymano w minioną środę. Przyznali się do popełnionego czynu. Po czynnościach zostali przekazani opiekunom prawnym. Sprawę policjanci przekazali do sądu rodzinnego.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
838
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Bardzo dobry grzaniec – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
 
Aktualności
Świąteczne tłumy na Placu Ratuszowym
 
Aktualności
„Paczka dla Seniora 2025": strażacy przekazali pomoc potrzebującym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group