Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 4343
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzieci odkrywały w "Muflonie" tajemnice cywilizacji

Środa, 30 września 2015, 16:00
Aktualizacja: 16:06
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Dzieci odkrywały w
Fot. MDK "Muflon"
– Było super – mówiły dzieci uczestniczące w pierwszym spotkaniu nowego cyklu „Poranków Rodzinnych”, które odbyło się w zeszłą niedzielę (27.09) w Miejskim Domu Kultury „Muflon" w Sobieszowie.

Tym razem Reksio odkrywał wraz z dziećmi tajemnice cywilizacji. Jako pierwszą mali odkrywcy poznali największy wynalazek wszechczasów, czyli koło i mogli przekonać się, jak trudno jest je stworzyć w tańcu integracyjnym „Kółko graniaste”. Odbyły się ciekawe konkursy, nie tylko dla dzieci. Tatusiowie kręcili hula hop, mamusie rzucały kołem ratunkowym, a dzieci celowały ringiem w nos Pinokia. Nie zabrakło twórczych zabaw, podczas których dzieci zrobiły medale z Reksiem.

W Jeleniej Górze tylko w Miejskim Domu Kultury „Muflon” podczas Poranków Rodzinnych można obejrzeć najpiękniejsze polskie kreskówki, z którymi dorastają kolejne pokolenia.

Następny „Poranek Rodzinny” odbędzie się 25 października (w niedzielę). Tym razem Reksio wraz z dziećmi dowiedzą się, dlaczego ludzie zaczęli siać zboże i piec chleb.

Wstęp kosztuje 10 zł od dziecka (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc jest ograniczona – stąd prośba o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Uwaga: ważność rezerwacji wynosi trzy dni. Rezerwacja i sprzedaż biletów odbywa się w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group