Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 12 stycznia
Imieniny: Arkadiusza, Rajmunda
Czytających: 13238
Zalogowanych: 118
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dźgnął nożem eksżonę

Piątek, 12 czerwca 2009, 15:16
Aktualizacja: 16:29
Autor: Angela
Do szpitala została przewieziona kobieta, którą nożem ugodził były mąż. Życiu poszkodowanej nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja szuka sprawcy. Grozi mu kara do 25 lat więzienia.

Do dźgnięcia nożem jeleniogórzanki doszło dziś w okolicach ulicy Złotniczej. W mieszkaniu poszkodowanej były mąż zaczął się awanturować. Wyciągnął nóż i pchnął nim kobietę. Potem uciekł.
Poszkodowana mówiła, że uchyliła się przed ciosem i tylko dzięki temu nie została trafiona w klatkę piersiową, a jedynie w ramię.

Sprawcą jest 56-letni jeleniogórzanin, który wczoraj w tym samym mieszkaniu pijany awanturował się. Wezwana wczoraj na miejsce policja zatrzymała nietrzeźwego mężczyznę i odwiozła go do policyjnego pomieszczenia, gdzie do rana pozostał do wytrzeźwienia. Rano wrócił. Finał znamy.

Obecnie funkcjonariusze pracują nad zatrzymaniem sprawcy. Nie jest wykluczone, że zostanie mu postawiony zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
81
Staram się pomagać wszystkim
30%
Pomagam tylko osobom, które znam
38%
Nie biorę udziału w taki akcjach
32%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
USA zabierze Grenlandię
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Starosta wyjaśnia w sprawie swojego wykształcenia
 
112
Auto poza drogą przy Stawach Podgórzyńskich
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie roku w KARR S.A.
 
Inwestycje
Pełna jazda na estakadzie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group