Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 5324
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dyplomy wręczone

Niedziela, 28 października 2018, 6:20
Aktualizacja: Wtorek, 30 października 2018, 9:08
Autor: WAC
Jelenia Góra: Dyplomy wręczone
Fot. WAC
– To był najpiękniejszy okres w życiu, pełen wyzwań, ciężkich egzaminów i nieprzespanych nocy, ale i imprez, przyjaźni, a dla niektórych miłości – mówili absolwenci Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze, którzy wczoraj (27.10) odebrali dyplomy ukończenia studiów.

Ogółem w roku akademickim na trzech kierunkach jeleniogórskiego wydziału Uniwersytetu Ekonomicznego studia I i II stopnia ukończyło 285 osób. Nie wszyscy dotarli na wczorajszą uroczystość, ale ci którzy byli, na pewno będą ją długo wspominać.

Wszystko odbyło się uroczyście i zgodnie z akademickim ceremoniałem. Był sztandar uczelni, „Mazurek Dąbrowskiego” oraz pieśń „Gaude Mater Polonia”, przemówienia dziekan Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego dr hab. Elżbiety Sobczak i prodziekan ds. dydaktyki dr Magdaleny Rękas oraz wykład okolicznościowy dra hab. Roberta Kurka. Najważniejszym punktem uroczystości, tak wyczekiwanym przez kończących uczelnię było wręczenie dyplomów.

Uroczystość uświetnił występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Garści.

Twoja reakcja na artykuł?

10
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group