Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6983
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dymisja Lizaka

Niedziela, 4 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 4 lutego 2007, 18:43
Autor: KED
Jelenia Góra: Dymisja Lizaka
Fot. Arkadiusz Piekarz
W pierwszym z serii meczów sparingowych przed rozpoczęciem rywalizacji w rundzie wiosennej piłkarze MKS Karkonosze Jelenia Góra zremisowali z czołowym zespołem IV ligi Pogonią Oleśnica 0:0. Obok meczu wiadomością dnia była dymisja prezesa KSK Piotra Lizaka.

Decyzje o swojej dymisji prezes P. Lizak podał zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu tuż przed rozpoczęciem spotkania..

Obok rezygnacji z pracy w Karkonoszach, P. Lizak zapowiedział wycofanie się z działalności w Szkółce Piłkarskiej Gol i przy organizacji Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - Nie będę komentował moich decyzji, powiem tylko, że robię to jak mniemam dla dobra tych instytucji, gdyż jak słyszę na lewo i prawo, na przeszkodzie ich rozwoju stoi moja osoba – mówi były już prezes KSK. Na pewno jedną z przyczyn rezygnacji P. Lizaka były napięte stosunki jakie w ostatnim okresie panowały pomiędzy kierownictwem klubu, a władzami miasta. Jakie będą dalsze losy klubu pokażą najbliższe dni i tygodnie.

Sam mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem i mało w nim było spięć podbramkowych. Większość akcji kończyła się na dobrze zorganizowanych defensywach obu zespołów.

<b>Karkonosze - Pogoń Oleśnica 0:0</b>
<b>Karkonosze:</b> Dubiel, Bijan, Wawrzyniak, Siatrak, Smoliński, Turczyk, Kotarba, Żelazowski, Suchanecki, Maląg, Kowalski.

<b>Zmiany:</b> Zwierzyński, Walczak, Kaczmarek, Kowalski-Ciepiela. Kostka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group