Zalogowanych: 33

Jelenia Góra: Dwucyfrówka KKS

Poniedziałek, 24 września 2007, 0:00
Juniorzy młodsi KKS gromią Olimpię Kowary

Trwa seria doakonałych wystepów juniorów młodszych KKS Jelenia Góra. W VI kolejce klasy okręgowej podopieczni trenera Pawła Karmelity rozbili Olimpię Kowary 17:0. Praktycznie cały mecz toczył się na połowie gości, ktorzy przyjechali w niepełnym składzie(9 zawodników). Po przerwie Kowary opadły z sił, a gospodarze poprawili celownik i czego efektem było aż 14 bramek.

W pojedynku nie mogli wystąpić kontuzjowani Maciek Liszka i Marcin Kozan.

<b>KKS Jelenia Góra &#8211; Olimpia Kowary 17:0(3:0)</b>
<b>Bramki:</b> Gałuszka 10,42,45,59, Nowiński 44,48,63,67, Herman 52,78, Maćkowski 61,72

Popiołkowski 14, Kościński 26, Fila 51, Paszkowski 68, Zmarzlak 76
<b>KKS:</b> Bartek Zalewski, Patryk Zmarzlak, Adrian Nowiński, Łukasz Lisowski (53&#8217; Bartek Chaczko), Karol Karmelita (41&#8217; Radek Galuba), Mirek Gałuszka, Piotr Fila, Przemek Paszkowski, Łukasz Jednicki, Michał Kościński (41&#8217; Bartek Herman), Marcin Popiołkowski (53&#8217; Maciek Maćkowski).