Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Dworzec "poszedł" pod młotek

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Stacja kolejowa z terenem w Karpaczu sprzedana.

reklamy
reklamy

Na razie nie wiadomo, kto jest nabywcą. Nie chce tego ujawnić przed zatwierdzeniem odpowiednich dokumentów dotychczasowy właściciel, czyli spółka nieruchomości Polskich Kolei Państwowych.

Przejęciem dworca kolejowego pod Śnieżką był przez jakiś czas zainteresowany samorząd w Karpaczu. Miało to nastąpić w zamian za umorzenie niepłaconego gminie przez PKP podatku VAT.

Ostatnio jednak zmieniono zdanie. Burmistrz Bogdan Malinowski twierdzi, że nabywca stacji nie przeznaczy go na inne cele niż te przewidziane wcześniej przed samorządowców.
Dawna stacja miała zachować swój charakter komunikacyjny lub zostać przeznaczona na placówkę kultury.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka