Niedziela, 28 czerwca
30°C Jelenia Góra
reklamy

Dwóch nowych na służbie

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Rotę ślubowania policyjnego wygłoszą dziś dwaj nowi policjanci, którzy w ostatnim dniu roku rozpoczęli służbę w garnizonie jeleniogórskim.

Nowi policjanci pozytywnie przeszli postępowanie kwalifikacyjne. Dziś ślubować będą we Wrocławiu w obecności inspektora Zbigniewa Maciejewskiego, szefa policji dolnośląskiej.

Później czeka ich półroczne przeszkolenie resortowe w jednej ze szkół policyjnych w kraju. Po jej ukończeniu wszyscy trafią do służb prewencyjnych. Ich pracy bacznie będzie przyglądać się kierownictwo Komendy, bowiem później, najlepsi z nich znajdą pracę w służbie dochodzeniowo – śledczej i kryminalnej – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Policja przypomina, że w może przyjąć w swoje szeregi osoby, które są obywatelami polskimi, cieszą się dobrą opinią, nie są karane i korzystają z pełni praw publicznych. Inne warunki to co najmniej średnie wykształcenie, dobra kondycja fizyczna i psychiczna oraz gotowość do podporządkowania się dyscyplinie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka