Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8398
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Dwa ważne komunikaty Narodowej Loterii Paragonowej

Niedziela, 3 lipca 2016, 13:18
Aktualizacja: 13:20
Autor: Org/Robert Czepielewski
Polska: Dwa ważne komunikaty Narodowej Loterii Paragonowej
Fot. Archiwum
Pierwszy komunikat to taki, że loteria premiuje nową branżę, a są to placówki gastronomiczne w tym także lodziarnie. Paragony zbieramy i rejestrujemy do końca września TYLKO na stronie Narodowej Loterii Paragonowej. Losowanie wakacyjnych i wrześniowych paragonów odbędzie się w październiku.

Druga ważna informacja dla wszystkich, którzy biorą udział w Narodowej Loterii Paragonowej jest mniej przyjemna. Dotyczy ona fałszywych aplikacji mobilnych rejestrujących paragony.

Na stronie internetowej Ministerstwa Finansów pojawił się komunikat dotyczący zasad rejestracji paragonów w Narodowej Loterii Paragonowej. Chodzi, jak mówi informacja, o pojawiających się aplikacjach mobilnych służących do rejestracji paragonów w NLP. Organizatorzy loterii MF i Unique One nie opracowały takiej aplikacji i nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające za skorzystanie z tej aplikacji. Jednocześnie ministerstwo informuje, że rejestracja paragonów w Narodowej Loterii Paragonowej odbywa się poprzez formularz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie internetowej loterii: www.loteriaparagonowa.gov.pl

Nie jest to pierwsza próba wyłudzenia pieniędzy przez oszustów pod szyldem Narodowej Loterii Paragonowej. W lutym br. pojawiły się sms-y o treści „Narodowy konkurs paragonowy, dzwoniliśmy, gdyż masz szczęśliwy paragon i możesz zamienić go na zwrot kwoty 500 zł. Teraz. Za darmo. odpowiedź pod wskazany numer 60177 z treścią AC”.

Warto pamiętać też, że jedynymi nagrodami loterii są nagrody rzeczowe.

Przypominamy, że najbliższe losowanie Narodowej Loterii Paragonowej odbędzie się 18.07.2016 r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group