Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6575
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dwa i pół promila i za kierownicę

Wtorek, 24 maja 2011, 7:44
Aktualizacja: 7:54
Autor: KMP
W minioną niedzielę policjanci z Kowar zatrzymali 29–letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Policja otrzymała informację, że na ulicy Rejtana w Kowarach najprawdopodobniej samochodem marki Volvo porusza nietrzeźwy kierujący. Policjanci postanowili to sprawdzić. Jadąc wskazaną ulicą zauważyli poszukiwany przez nich pojazd i dali kierowcy sygnał do zatrzymania.

Kierujący jednak go zlekceważył i jechał dalej. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Auto zatrzymało się około kilometra dalej na jednym z parkingów. Kierującym okazał się 29-letni mężczyzna. Policjanci w trakcie czynności wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 2 , 5 promila. Kierowca był bardzo agresywny i wulgarny.

Został zatrzymany do wytrzeźwienia i dalszych czynności w policyjnym areszcie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozić mu może nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Z całą pewnością zapłaci on bardzo wysoką grzywnę oraz na kilka lat straci prawo jazdy – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group