Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11178
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra / region: Dwa husky'e czekają na właściciela w schronisku

Sobota, 22 sierpnia 2009, 17:33
Aktualizacja: Niedziela, 23 sierpnia 2009, 8:02
Autor: Angela
Jelenia Góra / region: Dwa husky'e czekają na właściciela w schronisku
Fot. Angela
Dzisiaj około godziny 12.10 jedna z kobiet mieszkających przy ulicy Weigla zauważyła dwa psy rasy husky, które bezpańsko wałęsały się po okolicy. Zatrzymała je i powiadomiła straż miejską. Zwierzaki zostały odwiezione do schroniska dla małych zwierząt, gdzie czekają na właściciela.

Psy są zadbane i bardzo „”żywe”. Jeden z nich ma czarną obrożę. Zwierzaki najprawdopodobniej uciekły właścicielowi. Obydwa są do siebie bardzo przywiązane. Kiedy pracownik schroniska próbował je oddzielić i umieścić w dwóch osobnych klatach, czworonogi zaczęły skakać i szarpać się. Obecnie przebywają jednej w klatce.

Psy drapią siatkę, skomlą i piszczą oczekując, że niebawem wyjdą na wolność. Stanie się tak jednak dopiero, kiedy ich właściciel zgłosi się po nie do schroniska. Przypominamy, że mieści się ono przy ulicy Spółdzielczej 33a w Jeleniej Górze.
Tel. (075) 64 20 156.

Psy, które uciekły właścicielowi, lub też zaginęły podczas spacerów, często trafiają do schroniska dla małych zwierząt w Jeleniej Górze. Przy zaginięciu czworonoga warto zacząć poszukiwania właśnie od tej placówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group