Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Dużo dymu od kominka

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agrafka 1 min czytania

Wczoraj po godzinie 23.00 w domku jednorodzinnym przy ulicy Izerskiej w Jeleniej Górze zapalił się przewód kominowy w kominku. Akcja gaśnicza trwała półtorej godziny.

reklamy

Zmarznięci lokatorzy postanowili ogrzać się przy cieple płomieni z kominka. Niestety, kiedy rozpalono palenisko, wybuchł pożar. Powód? Przepalił się przewód kominowy. Spłonęła część obudowy kominka i drewniany strop.

– W budynku było bardzo dużo dymu, na szczęście nikomu nic się nie stało. W akcji gaszenia pożaru brało udział 17 strażaków i 4 samochody strażackie – poinformował Andrzej Ciosk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Po około półtorej godzinie, czyli o 1.00 w środę w nocy pożar udało się ugasić.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka