Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 9040
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Duch Gór porywa do śpiewu

Piątek, 31 lipca 2009, 16:42
Aktualizacja: 16:43
Autor: Ola
REGION: Duch Gór porywa do śpiewu
Fot. Ola
Wczoraj studenci i absolwenci wokalistyki, którzy przyjechali na karpacki festiwal z całej Europy, dali kolejny popis swoich zdolności wokalnych i aktorskich, podczas koncertu plenerowego przed hotelem Relaks w Karpaczu. Tym razem, karkonoski Duch Gór był bohaterem wieczoru.

W czwartkowy wieczór soliści przebywający w Karpaczu zaszczycili zebranych swoim kolejnym występem w ramach Młodzieżowego Festiwalu Operowego w Karkonoszach. Podczas koncertu zaprezentowano przede wszystkim fragmenty obecnie zapomnianych już oper o Liczyrzepie.

Tym razem publiczność miała swój udział w przebiegu koncertu, ponieważ jej aplauzy po występach młodych były mierzone przez „specjalne urządzenie” (fachowej nazwy nie znamy, dlatego pozostajemy przy tej, której używał wczorajszego wieczoru prowadzący o niewymuszonym poczuciu humoru, Wojciech Starostecki).
Już jutro o godz. 20 w Świątyni Wang w Karpaczu Górnym będzie można usłyszeć rozśpiewaną młodzież, jak również jej profesorów w repertuarze muzyki oratoryjnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group