Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6691
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: DUBSTEP w Oriencie. Impreza już jutro

Środa, 20 lipca 2011, 8:21
Aktualizacja: 11:33
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: DUBSTEP w Oriencie. Impreza już jutro
Fot. Organizator
Już jutro, 21 lipca 2011 w jeleniogórskim Orient Expressie odbędzie się kolejna z cyklicznych imprez zaplanowanych przez Bractwo Jeleniogórskich Studentów oraz „Alternatywę”, czyli Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży – Wieczór z DUBSTEPEM.

Po raz drugi z kolei młodzi ludzie z dwóch niezależnych organizacji – Bractwa Jeleniogórskich Studentów i „Alternatywy”, czyli Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży wpadli na pomysł przygotowania czegoś „przez młodych dla młodych”. Co zorganizowali tym razem?

– Ni mniej, ni więcej jak szalony wieczór z DUBSTEPEM, tj. muzyką totalnie undergroundową! Do kogo kierujemy imprezę? Rzecz jasna do wszystkich; i młodszych, i starszych melomanów. Jedno jest pewne. Ci, którzy tego dnia przyjdą do Orient Expressu w Jeleniej Górze zyskają niepowtarzalną okazję pobawić się przy zdecydowanie innych rytmach, niż dyskotekowe. Co nie oznacza, że do tańca niż te gorszych – mówi nam Marcin Trybull, główny organizator.

I dodaje: – Naszym celem jest wyjść naprzeciw oczekiwaniom kolegów i koleżanek z miasta, a przy okazji dać możliwość zaprezentowania się kilku jeleniogórskim dj-om. Start: godz. 20.00. Bilety w cenie 5 zł. Więcej informacji: blog.orientexpress.jgora.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group