Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5007
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Drzymały do remontu

Czwartek, 22 sierpnia 2019, 15:59
Aktualizacja: Sobota, 24 sierpnia 2019, 12:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Drzymały do remontu
Fot. Przemek Kaczałko
Już wkrótce można się spodziewać ogłoszenia przetargu na remont ulicy Drzymały i Flisaków w Jeleniej Górze. Realizacja zadania zapowiadana jest na przyszły rok, więc jest szansa na poprawę stanu drogi, o której remont od wielu lat apelują kierowcy i okoliczni mieszkańcy.
Ulice: Drzymały i Flisaków są przewidziane do rewitalizacji. Jesteśmy na etapie przygotowywania dokumentacji na przetargi. Mam nadzieję, że w tym roku rozstrzygniemy przetarg i w przyszłym roku to zadanie zostanie zakończone - zapowiada Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.

W pakiecie zadań rewitalizacyjnych (dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji obszarów miejskich) jest też termomodernizacja budynku, w którym mieści się siedziba Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych (ogłoszenie przetargu planowane w IV kwartale 2019 r.), a także remont ulicy Kostiala i Kamienne Schodki (już po przetargu, wkrótce podpisanie umowy).

Jak wynika z planu postępowań o udzielenie zamówień publicznych na rok 2019, władze miasta planują ogłosić przetarg w III kwartale br., a szacunkowa wartość zamówienia ma wynieść niemal 1,6 mln zł.

Twoja reakcja na artykuł?

56
72%
Cieszy
0
0%
Hahaha
5
6%
Nudzi
2
3%
Smuci
5
6%
Złości
10
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group