Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Druga lokata janowiczanek

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Janowickie siatkarki z Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokoliki uczestniczyły po raz czwarty w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej w pobliżu Regensburga w Niemczech (Bawaria). Impreza przeprowadzona została na dwóch stadionach piłkarskich, na których rozstawiono 54 boiska do piłki siatkowej.

reklamy
W turnieju uczestniczyło ponad 200 zespołów z Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Szwecji oraz kilka zespołów z Polski (Janowice Wielkie, Bielsko-Biała, Wałbrzych oraz Szczecin). Zawody rozgrywano w różnych kategoriach wiekowych. - Janowicka reprezentacja to dwa zespoły: jedna drużyna dziewcząt z klasy szóstej oraz ekipa z klasy siódmej - pierwsza i druga gimnazjum. Wyjazd zakończył się sukcesem naszego klubu. Dziewczęta z klasy szóstej zdobyły drugie miejsce w swojej kategorii, przegrywając w finale z UKS-em Bukowe Szczecin. Reprezentacja gimnazjum zajęła z kolei czwarte miejsce, ulegając w meczu o trzecią lokatę 1:2 zespołowi z Niemiec. Podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy poświęcili swój wolny czas na wyjazd oraz pomoc w jego organizacji i przebiegu - mówi trener janowiczanek Piotr Lesiński.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka