Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3211
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Dróżniczka z czterema promilami

Piątek, 23 października 2009, 9:35
Aktualizacja: 11:30
Autor: Angela
Piechowice: Dróżniczka z czterema promilami
Fot. Policja
Tragedią mogła zakończyć się wczorajsza nieodpowiedzialność dróżniczki z Piechowic, która niemal do nieprzytomności upiła się podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych i w tym stanie kierowała ruchem pociągów. Dramatowi na torach zapobiegł anonimowy informator, który zgłosił sprawę na policję. Kobietę zatrzymano. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policja zgłoszenie odebrała wczoraj około godziny 16.45. Anonimowy informator zadzwonił na policję i powiedział, że ma poważne podejrzenia co do trzeźwości pracowniczki, która kieruje ruchem pociągów na przejeździe kolejowym w Piechowicach. Na miejsce wysłano mieszany patrol straży miejskiej i policji. Zgłoszenie potwierdziło się. Po przebadaniu 40 – latki okazało się, że ma ona ponad 4 promile alkoholu.

O godzinie 17.00 kobieta została przewieziona do policyjnego pomieszczenia zatrzymań. Wcześniej powiadomiono maszynistę, który kierował pociągiem przejeżdżającym o 17.20 przez Piechowice, by zachował szczególną ostrożność. Mieszkanka Piechowic odpowie za narażenie życia i zdrowia kierujących. Policja ustala szczegóły tej sprawy. Sprawdzi, w jakich godzinach pracowała pijana dróżniczka oraz ile w tym czasie przejechało przez ten przejazd pociągów. Kobieta za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
359
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group