Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 20816
Zalogowanych: 104
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Droga dla wygody i bezpieczeństwa

Czwartek, 4 stycznia 2024, 8:57
Autor: WAC
Podgórzyn: Droga dla wygody i bezpieczeństwa
Fot. WAC
Postępują prace przy budowie drogi w pobliżu Urzędu Gminy w Podgórzynie. Inwestycja ta ma zmienić, a zarazem uporządkować układ komunikacyjny w centrum miejscowości.

Z jednej strony nowa droga zapewni dojazd do domów, które zostały lub zostaną wybudowane w tej części wsi. Z drugiej jest to wstęp do budowy nowego ronda na skrzyżowaniu obok boiska sportowego przy ul. Topolowej. To sprawi, że to bardzo ruchliwe miejsce stanie się bardziej bezpieczne. Częścią zadania jest też położenie nowej nawierzchni na straszącym dziurami placu parkingowym na zapleczu Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wartość inwestycji, która według planów potrwa do końca roku, wynosi około 6 milionów złotych. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Kama” Ryszard Rzońca z Mysłakowic.

Twoja reakcja na artykuł?

22
52%
Cieszy
5
12%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
10%
Złości
10
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
700
Pod domem/blokiem na parkingu
59%
W garażu
33%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
10 niesamowitych ciekawostek o Polsce, które zaskoczą każdego
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Twarze w wierzbie
 
Karkonosze
Żołnierze NATO kontra Karkonosze
 
Aktualności
Blask w centrum Jeleniej Góry po zmroku
 
Okiem fotografa
Szrenica "zapłonęła"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group