Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 6325
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Drobna zmiana, a cieszy

Wtorek, 28 listopada 2017, 8:06
Aktualizacja: Środa, 29 listopada 2017, 8:50
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Drobna zmiana, a cieszy
Fot. Przemek Kaczałko
Kolejny raz nowy dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów pozytywnie odpowiedział na wnioski mieszkańców Jeleniej Góry, a w tym przypadku Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych, który ubiegał się o poprawę stanu chodnika od ulicy Kubsza do Drzymały. Nowy chodnik już jest!

W ramach prac bieżących, nową nawierzchnię od przejścia dla pieszych z parku przy dawnym kościele garnizonowym do przejścia dla pieszych na ulicy Drzymały, wykonało Kółko Rolnicze Siedlęcin. - Ten chodnik wyglądał fatalnie, mieliśmy nawet roszcenia od osób, które się tam przewracały na stopniach, które tam były. Z apelem do nas zwrócił się także KSON i udało się wygospodarować środki na ten cel – powiedział Norbert Łukaniuk, dyrektor MZDiM. - Może niewielki, ale kolejny problem Jeleniej Góry udało się rozwiązać – dodał dyrektor, który po przejęciu stanowiska po poprzedniku w wielu miejscach miasta wprowadził zmiany polepszające stan infrastruktury drogowej oraz organizację ruchu.

Jak zapowiada dyrektor, z obawy przed warunkami pogodowymi nie zaplanowano od razu nowej nawierzchni w górę ulicy Kubsza – aż do 1 Maja, ale jeśli warunki pozwolą – zostanie to wykonane w tym roku, jeśli nie – to w przyszłym roku na pewno.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
909
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group