Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2360
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Drewno w kotłowni „poszło” z dymem

Wiadomości: REGION- JELENIA GÓRA
Wtorek, 5 stycznia 2010, 15:41
Aktualizacja: 15:42
Autor: Angela
Fot. TEJO
Zaprószenie ognia żarem z pieca najprawdopodobniej było przyczyną pożaru, który wybuchł w kotłowni budynku jednorodzinnego w Kowarach przy ulicy Witosa.

Do zdarzenia doszło dziś rano. O pojawieniu się ognia strażaków zawiadomiła córka właściciela budynku. Kobieta zauważyła, że w kotłowni pali się składowane na zimę drewno. Na miejsce pojechało pięciu strażaków, którzy ugasili płomienie i zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia na część mieszkalną. Strażacy z żywiołem walczyli niemal półtorej godziny.

Obecnie trwa akcja strażaków przy ulicy Piłsudskiego w Jeleniej Górze, gdzie nad chińską restauracją doszło do zadymienia mieszkania. Jak na razie nie udało się ustalić źródła wydostawania się dymu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Cień 5-01-2010 16:07
Mieszkaniec Kowar, jak tylko się dowiedział o kłopotach straży pożarnej, to zaczął działać, by pokazać, że straż pożarna jest potrzebna w Kowarach. Co do Jeleniej Góry, to ja podejrzewam, że smok odwiedził restauracje i dał troche czadu.
boberus2 5-01-2010 21:06
Trzeba by było sprawdzić czy gdzieś w pobliżu nie mieszka strażak,ale bez tych chłopaków w srebrnych hełmach w Kowarach i okolicy nie będzie tak wcale bezpiecznie. !!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group