Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

Drewno gratką dla złodziei

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Strażnicy miejscy złapali mężczyzn rozkradających zwalone przez ostatnie wichury drzewo.

reklamy
reklamy

Do zdarzenia doszło przy ulicy Ludowej w Cieplicach. Mężczyźni podjechali tam samochodem ciężarowym przystosowanym do przewożenia kontenerów i za pomocą pił spalinowych cięli leżące konary drzewa. – W kontenerze już znajdowało się kilka pniaków – poinformował mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik Straży Miejskiej.

Mężczyźni oświadczyli strażnikom, że nie mają żadnych dokumentów, które mogłyby potwierdzić ich tożsamość. Na miejsce wezwano policję, która ustaliła, że zatrzymani to Adam B. oraz Szymon B. z Jeleniej Góry. Według nich drzewo było niczyje. Uważali, że mogli je sobie pociąć i zabrać.

Po sprawdzeniu w planach geodezyjnych okazało się, że drzewo stało na gruncie miejskim. W takim przypadku na jego zabranie konieczne jest zezwolenie, którego mężczyźni nie mieli. Okazało się, poza tym, że Adama B. poszukiwała policja, a Szymon B. nie miał dokumentów potwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka