Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 9214
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Dotacje dla organizacji pozarządowych pod Śnieżką

Czwartek, 4 stycznia 2018, 6:45
Aktualizacja: 6:49
Autor: WAC
Burmistrz Karpacza dokonał podziału dotacji na 2018 rok z kasy samorządu dla organizacji pozarządowych na wsparcie działań z zakresu: upowszechniania kultury fizycznej z towarzyszącym programem profilaktycznym, pomocy społecznej z towarzyszącym programem profilaktycznym, kultury i sztuki z towarzyszącym programem profilaktycznym, ratownictwa i ochrony ludności z towarzyszącym programem profilaktycznym.

Ogółem na konkurs ogłoszony przez magistrat wpłynęły oferty trzynastu podmiotów, jednak cztery z nich nie uzyskały wsparcia. Komisja konkursowa uznała, że ich wnioski nie spełniają kryteriów formalnych.

Najwyższą dotację w wysokości 18 tysięcy 750 złotych otrzymał Klub Sportowy „Grań” na realizację programu „Poprzez zabawę do mistrzostwa”. Po 10 tysięcy złotych dostały Stowarzyszenie Akademia Piłki Ręcznej „Piłka ręczna łączy nas pasja – 100 – lecie piłki ręcznej: oraz Grupa Karkonoska GOPR „Jesteśmy bezpieczni w górach”. Nieco mniej, bo 8 tysięcy 930 złotych otrzymało Stowarzyszenie Integracyjne Osób Niepełnosprawnych Ruchowo „My też potrafimy” na program „Integracja i aktywizacja osób niepełnosprawnych ruchowo”, a po 8 tysięcy 880 złotych Parafia Ewangelicko – Augsburska na działalność Chór Ekumenicznego oraz Fundacja „Scena Pobiedziska” na organizację Festiwalu Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
420
Puzyńska Katarzyna
34%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
34%
 
Głos ulicy
Złota rybka
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wysłali oferty do 100 najbogatszych Polaków
 
Inne wydarzenia
Fantastyczna walka i zabawa w SP 10 [WYNIKI]
 
Kultura
Juwenalia – elektroniczna sobota
 
Kultura
Ciekawie w Muzeum Karkonoskim
 
Kultura
Wyjątkowe filmy w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group