Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5703
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dopuścił się rozboju, zaatakował policjantów

Wtorek, 10 czerwca 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:02
Autor: 112
Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze po pościgu zatrzymali 22–letniego mężczyznę podejrzewanego między innymi o rozbój, usiłowanie rozboju oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, a także o szereg wykroczeń w ruchu drogowym.

8 czerwca br. około godziny 13.00 policjanci pojechali na ul. Cieplicką w Jeleniej Górze, gdzie według zgłoszenia doszło do rozboju. Na miejscu oczekiwała na nich pokrzywdzona, która poinformowała , że jadąc ulicą zauważyła, jak rowerzysta na środku szarpie i bije motocyklistę. Zatrzymała się i zwróciła uwagę agresorowi. Wówczas on wyrzucił ją z auta, wsiadł do niego i odjechał.

- Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze o pościgu za 22-latkiem powiadomił wszystkie patrole. Jeden z nich poszukiwany pojazd zauważył na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła z Bacewicz w Jeleniej Górze. Tam dali mężczyźnie sygnał do zatrzymania. Ten jednak nie reagował , tylko przyspieszył.. W trakcie ucieczki spowodował kolizję, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Na ul. Witosa porzucił auto i zaczął uciekać pieszo. Funkcjonariusze zauważyli go na jednej ze stacji paliw. Mężczyzna , gdy tylko ich zobaczył natychmiast zaatakował. Nie reagował na żadne polecenia, był agresywny. Policjanci go obezwładnili i zatrzymali – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group