Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3550
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dopalacze na cenzurowanym

Wtorek, 16 grudnia 2008, 13:05
Aktualizacja: Środa, 17 grudnia 2008, 8:30
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Dopalacze na cenzurowanym
Fot. TEJO
Wiele wskazuje na to, że mieszkańcy ulicy Kopernika pozbędą się uciążliwego – jak twierdzą – sąsiedztwa. Miasto wypowiedziało umowę najmu dzierżawcy, który podnajmuje lokal firmie handlującej „legalnymi narkotykami”.

O reakcję miasta na protesty związane ze sklepem z dopalaczami pytał podczas dzisiejszej sesji rady miejskiej radny Krzysztof Mróz z Prawa i Sprawiedliwości.

– Zdecydowaliśmy o wypowiedzeniu umowy najmu dzierżawcy pomieszczenia, który podnajmuje je firmie prowadzącej tam sklep – odpowiedział Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta Jeleniej Góry. – Czekamy jednak na ustawowe rozporządzenie, które uzna sprzedawane tam środki za nielegalne. Zdajemy sobie sprawę, że firma może przenieść się do prywatnego pomieszczenia i wtedy nic nie będziemy w stanie zrobić – dodał samorządowiec.

Taka reakcja to odpowiedź na list z protestem wystosowany przez lokatorów z Kopernika do władz Jeleniej Góry. Mieszkańcy mieli dość „narkomanów” pod oknami. Doszły nas jednak plotki, że szykuje się nowa lokalizacja kolejnej placówki z legalnymi środkami odurzającymi na Zabobrzu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group