Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6249
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Domowe Melodie rozbrzmiały w JCK–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 12 grudnia 2015, 10:13
Aktualizacja: Niedziela, 13 grudnia 2015, 8:32
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
Wczoraj (11.12) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbył się koncert Domowych Melodii – niszowego zespołu, który ma liczną grupę fanów muzyki alternatywnej.

Proste, a zarazem melodyjne utwory obfitujące w bogatą treść wyrażaną słowami porwały jeleniogórską publiczność do zabawy.

Justyna „Jucho” Chowaniak, Staszek Czyżewski, Kuba Dykiert tworzą efektowne trio, które najlepiej czuje się... w piżamach. Artyści, którzy doskonale bawią się na scenie, jak i zróżnicowana publiczność z pewnością na długo zapamiętają występ w JCK-u.

Trudno szukać ich utworów w mediach mainstreamowych, ale każdym kolejnym występem poszerzają grono swoich fanów. W Jeleniej Górze zabrzmiały doskonale znane piosenki „Grażka” i „Zbyszek” oraz wiele innych hitów gwiazd internetu i rozgłośni radiowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~... 12-12-2015 10:46
Strasznie wyświechtanym określeniem jest ostatnio słowo "mainstreamowe" dla niektórych osób wręcz stało się oskarżeniem! A w radiach, telewizjach nie wąsko tematycznych tego typu zespoły można posłuchać, zobaczyć - trzeba tylko śledzić programy!:-) To trochę tak jak w dzisiejszej "polityce". W ogólnopolskich rozgłośniach PR1, PR3, TVP, TVN, Polsat pełno jest dzisiejszych rządzących, ale głoszą oni że są nie dopuszczani bo lubią tak jak w TV Trwam, czy tv Republice - tylko oni jako jedyni słuszni.
~ 12-12-2015 18:55
Kaczystan i tyle !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group