Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2557
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Duszniki-Zdrój: Dominacja jeleniogórsich biathlonistek

Środa, 24 lutego 2016, 18:34
Aktualizacja: 18:37
Autor: MDvR
Z bardzo dobrej strony pokazały się biathlonistki MKS–u Karkonosze Sporty Zimowej podczas rozegranych w Dusznikach–Zdroju biegów sztafetowych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych Dolny Śląsk 2016.

W ramach OOM rywalizowali juniorzy młodsi, którzy walczyli w biegach sztafetowych. Wśród chłopców wygrała sztafeta BKS WP Kościelisko w
składzie: Wojciech Skorusa, Kacper Guńka, Michał Neumann. Tylko cztery sekundy gorsi okazali się juniorzy z UKN Melafir Czarny Bór. Brąz dla biathlonistów z Iwonicza-Zdroju. Zawodnicy z MKS-u Karkonosze zajęli miejsce piąte.

Marcelina Badacz, Klaudia Szpak i Patrycja Rutecka z MKS-u Karkonosze Jelenia Góra były najlepsze w rywalizacji juniorek młodszych. Biathlonistki z tego klubu wywalczyły również brąz: Milena Wojnar, Łucja Barzak oraz Klaudia Wójcik. Na drugim stopniu podium stanęły juniorki z Kościeliska.

W Jakuszycach rozdano również zaległe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Najlepsi w biegach sprinterskich byli Anna Mąka z BKS WP Kościelisko oraz Kamil Cymerman z AZS AWF Katowice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group