Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6862
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Dolnośląskie Davos

Poniedziałek, 20 listopada 2006, 0:00
Autor: Tekst sponsorowany
Dolny Śląsk: Dolnośląskie Davos
Fot. Organizator
W dniach 17-19 listopada w Krzyżowej odbyło się ósme Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze, które zgromadziło przedstawicieli przedsiębiorców, polityków, naukowców, działaczy społecznych oraz mediów z regionu.

Dyskutowano o problemach województwa dolnośląskiego i wyzwań, jakie stawia przed nim zjednoczona Europa. Hasłem tegorocznego spotkania było „Dolny Śląsk - dobre miejsce do życia”.

W forum tym udział wziął m.in. kandydat na prezydenta Jeleniej Góry Marek Obrębalski, który o przyszłości miasta rozmawiał z przedstawicielami wielu samorządów regionu, przedsiębiorcami i politykami. W rozmowie z Prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem uznano wspólnie, iż Jelenia Góra to miasto o naturalnych wręcz (głównie dzięki turystycznym i uzdrowiskowym walorom) predyspozycjach uzupełniających funkcje wrocławskiej metropolii.

Z Andrzejem Łosiem – kandydatem na Marszałka Województwa Dolnośląskiego – Marek Obrębalski rozmawiał natomiast na temat możliwości i zasad efektywnej współpracy m.in. w zakresie pozyskiwania środków unijnych na niezbędne dla rozwoju Jeleniej Góry inwestycje. Te rozmowy dotyczyły zatem przyszłości Jeleniej Góry oraz jej drogi do autentycznego sukcesu.

<b> Tekst sponsorowany </b>

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group