Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8052
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Dolnośląska IV liga finiszuje w zawrotnym tempie

Poniedziałek, 26 maja 2008, 17:37
Aktualizacja: 17:39
Autor: JEN
Futbolowe rozgrywki na wszystkich szczeblach kończą się na początku czerwca. Potem będziemy mogli spokojnie oglądać mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To powoduje, że do 7 czerwca w dolnośląskiej IV lidze zostaną rozegrane cztery kolejki.

Karkonosze Jelenia Góra zajmują 10. miejsce z dorobkiem 43 pkt. i nadal mają cień szansy na zajęcie 8. miejsca, z którego będzie można awansować do nowej III ligi. Nasza drużynę wyprzedzają: 9. Prochowiczanka (46 pkt.) i BKS Bobrzanie Bolesławiec (49 pkt.). Nasi futboliści mogą wyprzedzić te drużyny, pod warunkiem jednak że wygrają wszystkie mecze, a rywale pogubią pkt.

Karkonosze już w środę (28 maja) wybierają się do Miedzi II Legnica. BKS Bolesławiec zagra z Polonią/Spartą w Świdnicy, a Prochowiczanka z Nysą w Zgorzelcu.

30/31 maja Karkonosze spotkają się u siebie z Motobi Kąty Wrocławskie, BKS Bolesławiec z Wulkanem Wrocław, a Prochowiczanka z Miedzią II Legnica.

4 czerwca Karkonosze wybierają się do Górnika Wałbrzych, BKS do Śląska II Wrocław, a Prochowiczanka do Motobi Kąty Wrocławskie. Wszystkie mecze o godz. 17.

Na zakończenie rozgrywek (7 czerwca br. – wszystkie mecze o godz. 17.)
Karkonosze przyjmują AKS Strzegom, BKS Orlę Wąsocz, a Prochowiczanka Górnika Wałbrzych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group