Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4001
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dołącz do programu „Wspólne działanie – lepsze jutro”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 1 lutego 2012, 12:38
Aktualizacja: 13:33
Autor: Petr
Fot. Organizator
Autorzy programu „Wspólne działanie – lepsze jutro” zachęcają do uczestnictwa w projekcie osoby w wieku od 15 do 25 roku życia zamieszkałe w dzielnicach Jeleniej Góry objętych Lokalnym Programem Rewitalizacji.

Program „Wspólne działanie - lepsze jutro” to m.in. cały szereg szkoleń, kursów zawodowych, warsztatów i staży współfinansowanych ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Do uczestnictwa w projekcie w dalszym ciągu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 15 do 25 roku życia zamieszkałe przy ulicach Krzywoustego, Czeczota, Drzymały, Flisaków, Grunwaldzkiej, Jagiełły, Kilińskiego, Krzywoń, Lwóweckiej, Mostowej, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Osiedle Robotnicze, Pijarskiej, Podwale, Powstańców Śląskich, Rodzinnej, Słowiańskiej, Świętojańskiej, Waryńskiego, Weigla, Ziemowita i Złotniczej.

Liderem programu realizowanego przez MOPS i PCKK w Jeleniej Górze jest Miasto Jelenia Góra. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach internetowych: www.pckk.pl, wspolnedzialanie.mops.jelenia-gora.pl i w serwisie facebook. Kontakt w sprawie zapisów: Anna Gomułka, tel. 790 344 376.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~==ja== 1-02-2012 15:57
a inni muszą sobie radzić sami.Czy to jest normalne ? Zadnych perspektyw i pomocy ani ze strony PUP ani MOPS
~ 1-02-2012 16:01
A dlaczego nie przy ulicy łączącej sie z Weigla tj łukasiewicza ,Skarżyńskiego, Marchlewskiego. Powiem Wam dlaczego, bo przy szczęśliwej ulicy Weigla są dwa domy socjalne zresztą które miasto odnowiło za środki unijne. Ten kto takie programy tworzy powinien przynajmniej orientować się w topologi miasta, środowisk. To zadanie jednak chyba jest zbyt trudne dla urzędników, bo przecież trzeba byłoby się ruszyć nie tylko szare komórki ale ruszyć się też teren. Wiadomo zima , mróz. |Nie ma ja to ciepłe krzesełko w ciepłym pokoju. Stach Jak to mówił Egon klawo jak cholera.
~ 1-02-2012 20:03
by żyło się lepiej....PO-wcom i ich rodzinom...
~ 2-02-2012 9:36
a dla ulic 1-maja, Klonowica, Okrzei, Pocztowej to czemu nie????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group