Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5053
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dołącz do programu „Wspólne działanie – lepsze jutro”

Środa, 1 lutego 2012, 12:38
Aktualizacja: 13:33
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Dołącz do programu „Wspólne działanie – lepsze jutro”
Fot. Organizator
Autorzy programu „Wspólne działanie – lepsze jutro” zachęcają do uczestnictwa w projekcie osoby w wieku od 15 do 25 roku życia zamieszkałe w dzielnicach Jeleniej Góry objętych Lokalnym Programem Rewitalizacji.

Program „Wspólne działanie - lepsze jutro” to m.in. cały szereg szkoleń, kursów zawodowych, warsztatów i staży współfinansowanych ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Do uczestnictwa w projekcie w dalszym ciągu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 15 do 25 roku życia zamieszkałe przy ulicach Krzywoustego, Czeczota, Drzymały, Flisaków, Grunwaldzkiej, Jagiełły, Kilińskiego, Krzywoń, Lwóweckiej, Mostowej, Obrońców Pokoju, Obrońców Westerplatte, Osiedle Robotnicze, Pijarskiej, Podwale, Powstańców Śląskich, Rodzinnej, Słowiańskiej, Świętojańskiej, Waryńskiego, Weigla, Ziemowita i Złotniczej.

Liderem programu realizowanego przez MOPS i PCKK w Jeleniej Górze jest Miasto Jelenia Góra. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach internetowych: www.pckk.pl, wspolnedzialanie.mops.jelenia-gora.pl i w serwisie facebook. Kontakt w sprawie zapisów: Anna Gomułka, tel. 790 344 376.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group