Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 5817
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dołącz do „Młodych Duchem” (50+)

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 7:48
Aktualizacja: 7:51
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Dołącz do „Młodych Duchem” (50+)
Fot. Przystań Twórcza
Po wakacyjnej przerwie ruszają kolejne spotkaniami Klubu Seniora „Młodzi Duchem” w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. W sierpniu i wrześniu będzie to spotkanie z coachem, poznanie tajemnicy zaklętej w orgonitach, barokowych fresków cystersów oraz piękna Góry Gapy. Wstęp jest wolny.

Sierpień i wrzesień z Klubem Seniora „Młodzi Duchem” dla osób w wieku 50+:

- 30.08.2017 r. godz. 16.00 – Coaching. WSTĘP WOLNY.
Spotkanie z Marcinem Sobaszkiem, znakomitym coachem (wymowa - kołczem), czyli trenerem personalnym, który zaprezentuje członkom Klubu Seniora „Młodzi Duchem” techniki motywacyjne oraz integracyjne. Siedziba Przystani Twórczej (boczne wejście do budynku SP nr 6 przy ul. Cieplickiej 74).

- 06.09.2017 r. godz. 16.00 - Tajemnica zaklęta w orgonitach. WSTĘP WOLNY.
Jak zmienić negatywną energię w tę życiodajną wiedzą od dawna w Chinach i w Indiach. Austriacki Dr Wilhelm Reich odkrył pozytywne działanie orgonitowych akumulatorów. Tworzy się je z minerałów, ziół i opiłków żelaza. Dobrze działają np. przy bezsenności spowodowanej biegnącymi w okolicy żyłami wodnymi, neutralizują smog elektromagnetyczny, oczyszczają wodę, a nawet przedłużają świeżość owoców i warzyw. O tajemniczych orgonitach oraz o swojej najnowszej książce „Globalne oślepienie” opowie mieszkający w Jeleniej Górze pisarz – Przemysław Siwacki. Spotkanie w siedzibie Przystani Twórczej (boczne wejście do budynku SP nr 6 przy ul. Cieplickiej 74).

- 13.09.2017 r. godz. 16.00 - Barokowe freski w klasztorze cystersów. WSTĘP WOLNY.
Członkowie Klubu obejrzą stałą prezentację przepięknych malowideł naściennych w Muzeum Przyrodniczym. Te dzieła sztuki przedstawiają fragmenty z żywota św. Bernarda z Clairvaux. O „Barokowych freskach w cieplickiej prepozyturze klasztoru cysterskiego w Krzeszowie fundacji opata Bernarda Rosy z 1689 roku” opowie dyrektor Muzeum Stanisław Firszt. Zbiórka o godz. 15.50 przy Muzeum Przyrodniczym.

- 20.09.2017 r. godz. 11.00 – 14.00 - Piękno Góry Gapy. WSTĘP WOLNY.
Autorską wycieczkę po Górze Gapy poprowadzi członkini Klubu Seniora Aleksandra Iwko. Góra Gapy położona jest na terenie Borowego Jaru w Parku Krajobrazowym Doliny Bobru. Już w XIX w. wytyczono tu ścieżki widokowe np. drogę księżniczki Charlotty, których ślady pozostały do dzisiaj m.in. wykute schodki na szczyt punktu widokowego o nazwie Progi. Trasa spacerowe prowadzi również do innych miejsc widokowych np. Sośnik oraz Czyżynki. Obejrzymy również piękne skały: Rysianka, Wieżyca oraz Zamczysko. Zbiórka o godz.

11.10 przy przystanku Podchorążych w Jeleniej Górze (dojazd z Cieplic autobusem nr 23 o godz. 10.45 z przystanku Rataja lub z Zabobrza i Centrum autobusem nr 12 – bilety we własnym zakresie).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group