• Środa, 24 kwietnia 2019
  • Godz. 14:40
  • Imieniny: Aleksego, Feliksa, Grzegorza, Horacego
  • Czytających: 7420
  • Zalogowanych: 16
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Doktor Misio z Jakubikiem w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 27 marca 2017, 8:15
Aktualizacja: 8:22
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. organizator
Już w najbliższy piątek (31.03) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury wystąpi Doktor Misio serwujący zabawę w stylu rock&roll. Będzie to okazja, aby poznać zdolności muzyczne popularnego aktora Arka Jakubika.

Grupa powstała z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika. Poza Jakubikiem skład uzupełniają Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis i Jan Prościński Członkowie zespołu klasyfikują swoją muzykę jako zabawowy rock&roll. W styczniu 2013 roku grupa za pośrednictwem serwisu YouTube opublikowała pierwszy teledysk do utworu „Młodzi”, wyreżyserowany przez Wojciecha Smarzowskiego. Tego samego roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska, natomiast w marcu zrealizowany został kolejny teledysk do utworu „Mentolowe papierosy” w reżyserii Bartosza Piotrowskiego, w którym poza zespołem wystąpili Katarzyna Zielińska, Katarzyna Wzorek oraz Paula Urbanek. W marcu 2013 roku ukazał się debiutancki album studyjny zespołu - "Młodzi". Nagrania zrealizowano w studiu Adama Toczko - Elektra Studio. Za produkcję muzyczną odpowiadał Olaf Deriglasoff.

Grupa otrzymała Nagrodę dziennikarzy podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2013 oraz wystąpili w ramach Jarocin Festiwal 2013. W 2014 roku zespół wystąpił podczas dwudziestej edycji Przystanku Woodstock. Tego samego roku ukazał się drugi album studyjny grupy, zatytułowany Pogo. Za produkcję muzyczną ponownie odpowiadał Olaf Deriglasoff. W kwietniu 2017 roku ukaże się ich trzeci w dorobku album, który zespół będzie promował podczas koncertu w Jeleniej Górze 31 marca 2017 r.

Bilety: 35 zł przedsprzedaż, w dniu koncertu 40 zł - do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

(jck.pl)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
653
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
Koncert „Wiwat Moniuszko” już dziś o 17.00  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Święto ulicy 1 Maja – dlaczego warto wziąć w nim udział?  
Aktualności
Kto będzie realizował inwestycje na Polanie Jakuszyckiej?  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group